Coop hakket gris til 25 kr. og Mou suppe til kun 15 kr. - fantastiske tilbud i DagliBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsavis fra DagliBrugsen i Ulstrup og fundet nogle skarpe tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, der kan hjælpe dig med at spare penge på din indkøbsliste.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Coop hakket gris eller medister til 25 kr.

DagliBrugsen tilbyder et godt tilbud på Coop hakket gris 8-12% eller medister. Du kan få en pakke på 500 g til kun 25 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 12. september til torsdag den 25. september.

DagliBrugsen: Mou okse eller hønsekødssuppe til kun 15 kr.

Hvis du er til suppe, kan du få Mou okse eller hønsekødssuppe til en skarp pris. En pakke på 1000 g koster kun 15 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 12. september til torsdag den 25. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.